di 12 okt.
|Brugge
Verdieping in de voetreflexologie
8 avondopleidingen die je kennis ivm voetreflexologie verdiepen. Vereiste voor het volgen van de lessen: Basis voetreflexologie. Het is dus noodzakelijk dat je weet waar alle reflexpunten, organen in de voeten gesitueerd liggen en je hebt kennis van de verschillende technieken.

Tijd en locatie
12 okt. 2021 18:30 – 21:30
Brugge, Brugge, België
Over het evenement
De eerste les start op dinsdag 12 oktober. De lessen gaan telkens door van 18u30 tot 21u30 en worden telkens opgedeeld in 1 uur theorie en 2 uur praktijk.
data: 12/19/26 oktober - 9/16/23/30 november - 2 december
Hieronder vind je een korte inhoud van de lessen. De groep is beperkt tot 8 personen, zo kan de materie beter verwerkt worden en is er ruimte en aandacht voor ieder zijn vragen of opmerkingen.
Deze lessen tellen niet mee voor studiepunten. Wel kan er na afloop een bewijs van deelname gevraagd worden.
- Het urinewegstelsel: fysiologie - pathologie - analytisch bekeken
- Het bewegingsstelsel: fysiologie - pathologie - analytisch bekeken
- Lymfe - hart - bloed: fysiologie - pathologie - analytisch bekeken
- Precisie linken in de voetreflexologie
- Het spijsverteringsstelsel energetisch bekeken
- ...
Prijs: 390 euro (incl. BTW) factuur op aanvraag
Inschrijving bevestigd na overschrijving van het bedrag op rekeningnummer
BE82 7350 5376 5468
Mededeling: naam + verdieping voetreflexologie